Trendyol - Moda & Alışveriş icon

Trendyol - Moda & Alışveriş APK Download

App By:
Trendyol
Version:
3.15.0.338 for Android
Updated On:
May 14, 2019

This apk is virus free and safe to download from this mirror.


App Category:
Free Shopping Apps
Requirements:
Android 4.2+
Get it on:
Get Trendyol - Moda & Alışveriş on Google Play
Package Name:
trendyol.com

Trendyol - Moda & Alışveriş App Description

Sizinle Her Zaman Trendyol App ile Moda ve Alışveriş keyfini çıkarın!

Alışverişi bilgisayarlarla sınırlı tut! TrendLeol uygulamasını indirerek cebinizde moda olabilirsiniz. Özellikle Elseedblu, Difakto, Cotan, Hat, Yeni Sezon Prodüksiyonları, Nike Teklifleri, Her Gün ve İndirimler gibi markalar için Trendste Mobil Uygulaması İle Her Saate Gideceksiniz! Çantadan çantaya her şey gerekli, güneş gözlüğü sizi bekliyor!

Trendyol Mobile App nedir?

Bazı sanatlarınız olduğunda, mobil uygulama Trendyol, en iyi fiyat ve en iyi fiyat ve hava şartlarına, hediyelik eşya güneşine, güneşli havaya ve plajlara sahip olduğunuz bir yerdir. Sıcak havalarda şık ve konforlu bir çözüm arıyorsanız; Kırpma, büstiyer, tişört, kazak, şort ve sandaletlerden tek tık. Oyun türünün temel unsurları; Spor ayakkabılar, göğüsler, spor çantaları, moda spor sutyeni, sizi bir mobil uygulamada bekliyor. Davetiye ve gece daha yavaş düğün, özel koleksiyon Gece elbiseleri, kısa veya uzun boylu abiye ve koşmak için beklemek için yüksek topuklu olmadan beklemeye devam etti. Su ısıtıcısını bitirmek için alleri, cepleri ve ceketleri kontrol etmeyi unutmayın! Benim evimde moda, Trendyol en iyi pijama mobil uygulaması, ayakkabı ve eldiven! Yaz aylarında çok sıcak olmadığını ve cebimin her stili için tarzımı, şortlarımı, tişörtleri, etekleri ve elbiseleri feda etmeyeceğimi söyleyebilirdim!
Ayrıca, ev dekorasyon, bebek alışverişi, kozmetik, kişisel bakım, birçok kategoride, binlerce ürün sizin için.

Michael Cairn, Trendyol Mobile App, Cotan, Carrie, Adidas, Nike Blue, Elseedblu, Buriberi, Hotik, Avon, Converse, Lewis, Waco, Hakimler, İndirim ve Kampanya Olanakları gibi Carter'ın hüzünlü ve Gucci markaları!

Binlerce marka!

Elseedblu, Difakto, Cotan, General Trendyolmila, Mavi, Brshka, Nike Hotik, Derimod, Yeni Denge, Adidas, Lackost, Twist, Hakimler, Waco Dokuz Atık, Mothercare Gap, Cüceler, Yaşlılar, Levi Berberi, Raysa Vanessa Louis Vitn, Gucci , Michael Kern, Sobe, Carter, L'Oreal Paris, Mac, ABD Polo Asan. Daha fazla!


Yüzlerce kategori!

Ayakkabı, sandalet, terlik, T-shirt, çanta, şort, kırpma üstleri, heler bluz ekipmanları, güneş gözlüğü güneş koruyucu, bikini ve Svimut takım elbise, makyaj malzemeleri, kapri, tunik, tulum, pantolon, swetsharts, önlük, tayt, trençkotlar, Triko , Etekler, Elbiseler, Abiye, Halide Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Sırt Çantaları ve daha fazlası!

Hızlı ve güvenli alışveriş

Bilgilerinizi SSL güvenlik sertifikasıyla koruyun! Kartınızı kaydedin, alışverişi mutlu ve kolaylaştırın!

Favori markalarınız için güzel indirimler

Trendyol Mobil Uygulaması, Cotan, Hotik, Nike, Adidas Gap, Mavi, İpekiol, Amos, MAC ve Tüm Markalarla özel indirimlerden yararlanabilirsiniz!

Günde binlerce yeni ürün

Burada binlerce giyim, ayakkabı, aksesuar, çanta, güneş gözlüğü, saat, abiye, ayakkabı, makyaj, ev eşyaları ve onlarca kategori üretildi. Seçmelisin! Neredesin? Göz atın, seçin ve satın alın! Basit


24 saat teslimat

Ekspres yüklemeyi ifade etmek için sabahı alın; Bak, ne havalı!

What's New in 3.15.0.338 of Trendyol - Moda & Alışveriş

Yenilikler Devam Ediyor!

Alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmek için; ürün sayfasında iyileştirmeler yaptık. Artık beğendiğin ürününle birlikte alabileceğin ürünleri aynı sayfada bulabilirsin!

Görüşlerin bizim için çok değerli.
Uygulama ile ilgili tüm önerilerini [email protected] adresine gönderebilirsin.

App Versions History

Version Size Required Android Published on
3.14.0.325 (325) 12.9 MB Android 4.2+ Mar 22, 2019 Download
3.13.0.323 (323) 13.3 MB Android 4.2+ Mar 07, 2019 Download
3.13.0.322 (322) 13.3 MB Android 4.2+ Mar 06, 2019 Download
3.12.0.320 (320) 12.8 MB Android 4.2+ Feb 23, 2019 Download
3.12.0.319 (319) 12.8 MB Android 4.2+ Feb 15, 2019 Download
3.12.0.318 (318) 12.8 MB Android 4.2+ Feb 13, 2019 Download